İnsan Kaynakları
Portofino Hotel
Copyright © 2014 Portofino Hotel
Adres: 9. Fevzi Çakmak Bulvarı, Gazimağusa, Kuzey Kıbrıs, Mersin 10 - Turkey
Tel :  (0392) 366 4392     (0392) 366 4393
Fax:  (0392) 366 2949
info@portofinohotelcyprus.com.tr 
14 yıldan fazla deneyimi ile Portofino Hotel, misafir odaklı ve dinamik bir hizmet kültürünü temsil etmektedir. Portofino Hotel, sürekli faaliyet gösterdiği sektörlerde “Çalışılacak En İyi Şirketler” arasındaki yerini, insan kaynakları uygulamaları ve insan kaynakları alanında ulaştığı en yüksek standartlara bağlı olması ile sürekli kılmaktadır. Operasyonel görevleri koordine eden, değişimi yöneten ve stratejileri oluşturan Portofino Hotel insan kaynakları departmanı, insan kaynakları yönetimi için en verimli ve yenilikçi yaklaşımları uygulamaktadır.

İnsan Kaynakları Politikamız:

  • Tüm ekip üyelerine ortak bir perspektif aşılamak.
  • İnsan kaynakları fonksiyonlarının planlanması, uygulanması ve değerlendirilmesinde iç ve dış müşteri mutluluğunu ön planda tutmak.
  • Büyüme ve gelişme hedeflerimize ulaşmak için  nitelikli insan kaynağı sağlamak. Kurumsal hedeflere ulaşmak için takımdaki temel bireysel çabaları koordine etmek.
  • Çalışanlarımıza gerekli eğitimi sağlayarak; organizasyonel değişikliklere uyum sağlamalarını, görev başındaki performanslarını artırmayı ve kariyer planlaması alıştırmalarına uygun, gelecekteki sorumlulukları için gerekenleri yerine getirebilecek yeterlilikte olmalarını sağlamak.
  • Çalışanlarımızın kişisel hedefleri ile Portofino Hotel'in  hedeflerine entegre etmek ve çalışanı ileride üstleneceği veya üstlenebileceği pozisyonlar için, bu pozisyonların gerektirdiği yeterliliklerle donatarak organizasyon içinde yatay/dikey hareket olanakları yaratmak.
Duyurular
TR | ENG